TELEFON

+48 513 040 046

EMAIL

sklep@ogrodbezspalin.pl

ADRES

Wymyślna 19, Wrocław

PRZEŁĄCZ SIĘ TERAZ. OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE. OSZCZĘDZAJ ŚRODOWISKO

Pracuj wygodnie, przez cały dzień
Spójrzmy prawdzie w oczy, narzędzia zasilane benzyną są hałaśliwe. System EGO Power+ charakteryzuje się niskim poziomem hałasu i drgań, co zapewnia bezstresową pracę.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tak! Dzięki postępowi w technologii akumulatorów możliwe jest obecnie uzyskanie mocy porównywalnej z mocą benzyny – bez hałasu, zamieszania i spalin. Dzięki temu urządzenia akumulatorowe EGO są nie tylko realną alternatywą, ale również preferowanym rozwiązaniem w szerokim zakresie zastosowań zewnętrznych.

Nasze akumulatory stanowią najbardziej elastyczne rozwiązanie dla urządzeń ogrodowych. Aby zapewnić prawdziwą elastyczność, ta sama bateria 56V Arc Lithium pasuje do każdego narzędzia z serii EGO Power+. Wystarczy włożyć baterię i gotowe. Aby uzyskać dłuższy czas pracy, wybierz akumulator o większej mocy – dostępne są akumulatory o pojemności od 2,5Ah do 7,5Ah.

Moc akumulatora mierzy się w watach (W) i oblicza za pomocą równania: napięcie (V) x natężenie prądu (A) = moc (W). Duże napięcie nie musi oznaczać dużej mocy – musi być również wystarczające natężenie prądu (i odwrotnie). W przypadku technologii zasilanych bateriami, natężenie prądu zależy od rodzaju używanych ogniw, ich stanu i jakości oraz systemu kontroli, który nimi zarządza. Pojemność może być mierzona w amperogodzinach (Ah), które są dostarczane przy danym napięciu. Czas, przez jaki akumulator może dostarczać energię, jest obliczany jako Napięcie (V) x Pojemność (Ah) = Energia (Wh). EGO zapewnia najlepszą równowagę pomiędzy napięciem i prądem, aby dostarczyć odpowiednią moc i czas pracy dla każdego zadania – w połączeniu z efektywnym sposobem zarządzania i dostarczania tej mocy dla każdego narzędzia.

Każda bateria powinna zawierać informację o jej napięciu, amperogodzinach i całkowitej mocy (watogodzinach). Na niektórych etykietach akumulatorów zamiast watogodzin (Wh) używa się watów (W). Nie jest to tak pomocne, ponieważ użytkownicy nie chcą tylko wiedzieć, ile energii generuje bateria w danym momencie – chcą wiedzieć, jak długo może ona dostarczyć tę energię. Watogodziny (Wh) to pomiar energii w czasie i wskaźnik czasu pracy.

Spójność ogniw jest krytyczna dla wydajności baterii. Wszystkie pojedyncze ogniwa baterii powinny wytwarzać energię elektryczną o charakterystyce jak najbardziej zbliżonej do tej, jaką można uzyskać. Niespójności mogą prowadzić do nadmiernego ładowania i rozładowywania, co może mieć wpływ na żywotność baterii i stwarzać potencjalne problemy związane z bezpieczeństwem.

Dlatego używamy tylko wysokiej jakości ogniw od najlepszych producentów. Mamy doskonałe relacje z wiodącymi producentami ogniw litowo-jonowych i nieustannie oceniamy rynek, aby mieć pewność, że pozyskujemy najlepsze ogniwa na świecie.

Nawet wtedy, testujemy i selekcjonujemy każde pojedyncze ogniwo przed zbudowaniem baterii. Testujemy i sortujemy każde pojedyncze ogniwo, aby mieć pewność, że używamy tylko ogniw o najbardziej stałym napięciu. Monitorujemy i zarządzamy każdym ogniwem podczas pracy. Bateria EGO Power+ 56V Arc Lithium jest stale kontrolowana przez oprogramowanie i mikroprocesory wewnątrz baterii oraz przez inteligentne systemy zarządzania energią naszych narzędzi.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Wybierając baterię do swojego narzędzia EGO, musisz wziąć pod uwagę tylko dwie rzeczy:

Jakiej mocy potrzebujesz dla narzędzia?
Jak długo ta moc będzie działać?

Od najlżejszego akumulatora 2,5 Ah do akumulatora o dużej gęstości 10,0 Ah o najdłuższym czasie pracy, mamy odpowiedni akumulator do każdego zadania. Niezależnie od wybranego rozmiaru, wszystkie one są wyposażone w naszą innowacyjną technologię 56V Arc Lithium. Ponadto, wszystkie nasze akumulatory pasują do wszystkich naszych narzędzi. Tak więc niezależnie od tego, który wybierzesz, po prostu kliknij i do dzieła.

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

NAPISZ DO NAS